آموزش حل مشکل نشناختن فایل ftf در فلش تولز سونی Sony Flash Tools

Problem Sony Flash Tools ftf File

آموزش حل مشکل نشناختن فایل ftf در فلش تولز سونی Sony Flash Tools

 

آموزش حل مشکل نشناختن فایل ftf در فلش تولز سونی Sony Flash Tools را آماده کرده ایم.معمولا بعد از دانلود رام رسمی فایل ها ی FTF فرمت آن ها به zip تبدیل می شود و برای نصب آ ن ها باید فرمت فایل ها را به ftf تبدیل کنیم. اما بعضی وقت ها با تغییر نام رام  فرمت فایل را فلش تولز شناسایی نمی کند.

1- در مرحله اول ما به فایل های sin داخل رام رسمی احتیاج داریم. برای انجام این کار رام رسمی را با نرم افزار winrar باز می کنیم و طبق عکس زیر که نمایش داده شده است تمام فایل های داخل رام رسمی را به جز پوشه meta در داخل یک پوشه مجزا قرار می دهیم. (ما در اینجا یه پوشه به اسم ftf ساخته ایم).

Sony Flash Tools 1

۲- حالا برنامه فلش تولز را اجرا کنید و از منوی tools گزینه Bundle creation را انتخاب نمایید. (در نسخه های قدیمی فلش تولز این گزینه در تب advance می باشد).

Sony Flash Tools 2

۳- طبق عکس زیر که نمایش داده شده است گزینه soelect srce folder را انتخاب کنید و آدرس آن را به پوشه ای که قبلا فایل های sin را در داخل آن ریخته اید را بدهید.

Sony Flash Tools 3

۴- بعد از اینکه آدرس فایل را دادید و تایید کردید طبق عکس زیر که نمایش داده شده است، زیر تمام فایل های آن پوشه در قسمت folder list قرار میگیرد حالا همه فایل ها را انتخاب کنید CTRL+A را بزنید و طبق تصویر بر روی <- کلیک کنید تا فایل ها به سمت راست منتقل شوند.

Sony Flash Tools 4

۵- پس از اینکه فایل ها را مانند عکس زیر به سمت راست منتقل شدند حالا در بالا قسمت device, version, branding یک اسم بزنید. فرقی نمی کند چه اسمی را بزنید (ما برای مثال قسمت اول را نام و قسمت های بعدی را عدد وارد کرده ایم)

Sony Flash Tools 5

۶- پس از وارد کردن نام ها گزینه ok را انتخاب کنید. حالا فلش تولز شروع به تبدیل فایل ها می کند . و در نهایت با ظاهر شدن پیغام finished bundle creation فایل ftf مورد نظر ساخته می شود.

Sony Flash Tools 6

۷- به پوشه firmware بروید فایل ftf مورد نظر خود ر مشاهده کنید.

کانال تلگرام رام کال

ما را از طریق کانال تلگرام دنبال کنید

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.